0 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Aynalı Cam Filmi

Aynalı Cam Filmi Nedir?

Günümüzde dekorasyon amaçlı olarak ve aynı zamanda güneş ışınlarından daha kaliteli bir şekilde yararlanılmak amacıyla aynalı cam filmi seçenekleri tercih edilmektedir. Evlerde kullanımı her geçen gün artmakla birlikte özel olan farklı modelleri de kullanıcılara sunulmaktadır. Evlerde, dükkanlarda, alışveriş merkezlerinde ve aynı zamanda rezidanslarda bu tarz bir tercih yapılmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

Kuaför, terzi ve bunun gibi çeşitli küçük dükkanlarda dışarıdan içerisinin görülmesi istenilmez. Bu tarz durumlarda aynalı cam filmi tercih edilmektedir. Çünkü bu şekilde dışarıdan içerisi görülmeyecektir. Tüm bunların yanı sıra evlerde iç mekanlarda da tercih edilmektedir. Banyo ve tuvalet camları için tercih edilebilmektedir.

Hem dekorasyon için farklı bir görüntü olacaktır hem de aynı zamanda iç mekanın görülmesini engelleyecektir. Banyo ve tuvalet kapılarının camları bu şekilde tercih edilmektedir. Yalnızca banyo ve tuvalet değil aynı zamanda mutfak gibi kapatılması gereken alanlarda da uygulama yapılabilmektedir.

Güneş ışınları evlerde bulunmakta olan eşyaların zarar görmesine neden olabilir. Çünkü güneş ışınları evlerde yer almakta olan eşyaların solmasına ve daha hızlı bir şekilde eskimesine neden olur. Aynalı cam filmi seçenekleri ile birlikte ise bu tarz sıkıntılar ortadan kalkar ve güneş ışınlarından ortam korunmuş olur. Ancak bu durum ortamın karanlık olmasına neden olmaz. Ortam aydınlık olur ancak güneş ışınlarının etkisi kesilmiş olur.

Aynalı Cam Filmi Uygulaması Yapan Firma Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tercih edilecek olan aynalı cam filmci mutlaka kaliteli olan malzemeler kullanıyor, olmalıdır. Uygulamayı yapacak olan ekibin bu konuda uzman olan kişilerden oluşması gereklidir. Sorunsuz bir şekilde uygulamanın yapılabilmesi için titiz bir çalışma sürdürülmesi ve mutlaka düzenli bir şekilde takip edilmesi gereklidir.

Çünkü aynalı cam filmcisi tercihlerinde bazen kişiler çok uygun fiyat belirttikleri için profesyonel olmayan kişiler ile çalışmaktadırlar. Burada kullanılan malzemelerin kalitesiz olması gibi durumlarda çeşitli sıkıtılar oluşabilmektedir. Beklenilen performans oluşamayabilir ve yeniden uygulamanın profesyonel bir firma tarafından yapılması gerekebilir. Bu durum maliyeti de çok fazla arttıracaktır.

Uygulamanın yapıldığı sırada cam filminin doğru şekilde ve büyük bir titizlikle cam üzerine yapıştırılması gereklidir. Herhangi bir şekilde boşluk kalması durumunda güneş ışınları içeri girecektir. İçerisi de kalan boşluklardan görülebilir ve bu tarz bir durumun oluşmaması açısından mutlaka cam filmi firması seçerken konuda uzman olan bir firma belirlenmelidir.

Aynalı Cam Filmi Hizmeti

Firmamız uygulama süresince profesyonel bir ekip ile birlikte hareket etmektedir. Kendi alanında uzman olan bir ekip ile birlikte tüm süreç takip edilmekte ve müşterilerimizin beklentilerine en uygun olan çözüm seçenekleri sunulmaktadır.

Farklı model seçenekleri içerisinden tercih edilecek olan mekana en uygun olabilecek modeller belirlenmekte ve bu şekilde uygun fiyatlarla birlikte müşterilerimize sunulmaktadır. Uzun yıllardan beridir sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımızda her zaman sektörel yenilikleri takip etmekte ve aynı zamanda teknolojik yenilikleri de incelemekteyiz.

Buna bağlı olarak her zaman en iyi çalışmaları müşterilerimize sunmaktayız. En kaliteli olan materyaller ile birlikte çalışmalarımızı sürdürürken her zaman müşterilerimiz için beklentilerini karşılayabilecek nitelikte çalışmalar ortaya koymaktayız.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Firmamızda aynalı cam filmi fiyatları değişiklikler göstermektedir. Çünkü tercih edilecek olan mekanın boyutları gibi detaylar göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. Genel olarak müşterilerimiz için her zaman uygun fiyat seçenekleri belirlemekteyiz. Kaliteden ödün vermeden sürdürdüğümüz çalışmalarımızda müşterilerimiz için her zaman özel fiyat seçenekleri belirlemekteyiz. İndirim ve kampanya seçeneklerimiz de sürekli güncellenmek’tedir.

Aynalı Cam Filmcisi

Aynalı  cam filmi, ev, ofis, bina, gibi yerlerde kullanıma uygun olarak üretilmiştir.  Firma ve iş yerlerinde dışarıdan içerinin görünmemesi için kullanılan cam filmi, çeşitli renkleri ile tam bir ayna etkisi yaratarak içeriden dışarısını gösterirken dışarıdan içerisi göstermez, Ev için cam filmi, kullanılmasını önermekteyiz ev içerisinden dışarısı çok rahat görünerek gün içerisinde perde kullanma ihtiyacını minimuma  indirmekte’dir.  Aynı zamanda güneşi kesen cam filmi, olarak  bilinen cam filmi ürünlerindendir. Güneşi %82 oranında keserek yaz ve kış aylarından ferah bir çalışma veya oturma ortamı yaratan bir üründür. Kış aylarında ise camlardan gelen soğuk havayı içeriye almayarak bütçenizi ayarlamakta sizlere yardımcı olmaktadır. Her zaman binanızı bir plaza havasına kavuşturmanız mümkündür ayna görevi gören aynalı cam kaplama ile ev için içeriyi göstermeyen cam filmi, olarak’ta kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Aynalı cam filmi, günümüzde en buyuk problemlerinden biri olan güneşin zararlı uv ışınlarını  kesmek üzere yüksek teknolojili fabrikalarda uzun sureli ar-ge çalışmaları sonucu üretilmiş olan,profesyonel  bir üründür.  Aynalı cam filmi; jaluziler,perdeler cam kepenkleri gibi güneşi kesmek için kullanılan ürünlerden  çok daha faydalı ve etkili ve ayni zamanda daha az maliyetlidir.  Ürünlerin bir diğer özelliği ise  uygulandıktan sonra kolay silinmesidir.
Aynalı cam filmi uygulamasının müşteri memnuniyeti oranı çeşitli araştırmalar  sonucu %90 oranlarına varmaktadır.

Aynalı Cam Filmlerinin Özellikleri
  • Hem UV ışınlarına hem de güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar,
  • Camınız kırıldığında eşyalarınız ve insanlar zarar görmeden cam parçalarının dağılmasını önler,
  • Çok net bir görüntü ortaya çıkarır,
  • Enerji tasarrufunu maksimum şekilde sağlarsınız,
  • Uzun yıllar dayanıklıdır ve kolay uygulanır,
  • Soyguncular için caydırıcı bir yöntemdir,
  • Yaralanmaları azaltır,
  • Güneş ışığının yaklaşık %20’sini yansıtır.
Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Bu gibi birçok özelliği olan ve çeşitleri, oldukça basit bir şekilde uygulandığı gibi, bütçenizi de zorlamayan bir güvenlik önlemidir. Aynalı cam filmi fiyatları, fiyatlandırma yaparken yapılan ve uygulanan cam filmine göre hesaplanarak fiyatlandırması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada dikkat edilmesi gereken husus ise filmin ebatı ile camın en veya boyu kısa olan tarafı ile toplanarak yapılmaktadır. Bir çok ebatlarda aynalı cam filmi, bulunmaktadır. Firmamızda birden fazla ebatlarda cam filmleri bulabilirsiniz.

 

Yazar
Tarih
İncelenen Makale
Aynalı Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star