0 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Desenli Buzlu Cam Filmi

Desenli Buzlu Cam Filmi

Desenli Buzlu Cam Filmi

Desenli buzlu cam filmi ofislerde çok sık kullanılan cam kaplama çeşitlerinden biridir. Özellikle farklı desenler ve şirket isimlerinin yazılı olduğu desenli cam filmi hem fiyat açısından ekonomik hem de görsel olarak şık bir şekilde kullanılabilir.

Uygulama açısından oldukça pratik olan cam filmleri en ekonomik şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerle en iyi şekilde uygulanmaktadır. Desenli cam filmleri ile iç mekanların çok iyi bir şekilde dekore edilmesi mümkündür. Esnaf dükkanları, restoran ve kafelerde de kullanılabilen desenli buz cam filmi, değişik logo baskı seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Buzlu cam filminin kullanıldığı birçok mekan, uzun yıllar dayanıklı olan bu üründen yüksek bir müşteri memnuniyeti almaktadır.

Desenli Buzlu Cam Filmi Fiyatları

Fiyat açısından ekonomik olan desenli buzlu cam filmi fiyatları uygulama alanının metrekaresine göre değişmektedir. Fiyatlara genelde işçilik ücretlerini de dahil ettiğimiz için çok masraf yapmanıza gerek kalmadan birçok kolaylıktan yararlanabilirsiniz.

Buzlu cam filmleri en iyi şekilde göründükleri iç mekanlardaki bölmelerde olduğu gibi cam kapılarda da kullanılarak dış mekan kapılarını da süslemektedir.

Desenli Buzlu Cam Filmi Uygulaması

Cam filmi uygulaması genel olarak basit bir şekilde yapıldığı için uzmanlarımız pratik bir şekilde kullanmaktadır. Desenli buzlu cam filminin kullanım alanı olan iç ve dış mekanlarda özel aletler kullanılarak hiçbir hava kabarcığı kullanılmasına gerek kalmadan uygulama yapılmaktadır. Desenli olan cam filmleri;

  • Logo baskılı cam filmi,
  • Geometrik baskılı cam filmi olmak üzere iki ayrı cam filmi şeklinde kullanılmaktadır.

Cam filmlerinin kullanılması için gerekli olan uygulamanın en iyi şekilde yapılması için profesyonel uygulayıcı elemanlarımız size gerekli desteği sunacaktır.

Desenli Buzlu Cam Filmlerinde Desen Seçenekleri

Desenli buzlu cam filmlerinde farklı desen seçenekleri ile iç mekan bölme sistemlerini şık bir hale getirebilirsiniz. Bu bölgelerdeki kullanım alanına göre değişecek olan desen çeşitleri ile en iyi şekilde cam bölme ve kapıları kapatabilirsiniz.

Desenli Buzlu Cam Filmi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Desenli buzlu cam filminin kullanımı ekstra bir çaba gerektirmemektedir. Desenli ve geometrik cam filmi çeşitleri en iyi şekilde kullanılacağı alanlarda temizlik sırasında çok fazla kimyasal kullanılmadığı sürece ekstra bir özen gerektirmez.

 

 

 

01 Kasım 2018
57 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN