0 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Güneş ışığı geçirmeyen cam filmi arabalarda, evlerde ve ofislerde kullanılmaktadır. Günümüzde yapılan binalarda geçmişe göre daha fazla cam kullanılmaktadır. Camların yararları kadar zararlarının da olduğu unutulmamalıdır.  Güneşin sürekli yansıdığı eşyalarda zamanla solma ve sararma meydana gelmektedir. Ancak kullanılan cam filmleri ile camlarınızın, güneş ışınlarını geçirip geçirmemesini ayarlayabilirsiniz.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Yakıt Ekonomisine Katkı Sağlar

Araç içinin soğuması için kullanılan klimalar çok güç sarf etmektedir. Bu sebeple araç hem klima için hem de hareket etmek yakıt harcamak durumunda kalacaktır. Araçlarda cam filmlerinin kullanılması araç içinin istenilen düzeyde sıcak veya soğuk kalmasını sağlayacaktır. Bu sebeple yakıt konusunda tasarruf yapabileceksiniz. Bu da yakıt ekonomi alanında ciddi katkıların yapılabileceği anlamına gelmektedir.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Fiyatları

Sizlerinde bildiği gibi güneş ışığı geçirmeyen cam filmi fiyatları kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Cam filmi yaptırmak istediğiniz alanın metrekaresi ölçülerek size net fiyat verilir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen bizimle en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Radyasyondan Korur Mu?

Kış aylarında bile güneşin yaydığı radyasyonu almaya devam ederiz. Bu radyasyon sadece yaz aylarında devam eden bir durum değildir. Kış aylarında da bu durum devam etmektedir. Kaliteli güneşi geçirmeyen cam filmleri sayesinde artık güneşin yaydığı radyasyonları almak zorunda değilsiniz.

UV Işınları Engelleyen Cam Filmi

Güneş ışığını geçirmeyen cam filmleri, UV ışınlarını yüzde 99 oranında engeller. Her yıl ortalama 97 kişi güneş ışınlarının yaydığı zararlı UV ışınlarından dolayı kansere yakalanmaktadır. Vücudun açık bölgelerine değen güneş ışınlarının kanser yapma olasılığı sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da vardır. Bilindiği gibi güneş ışığı geçirmeyen cam filmi yararı çok fazladır. Bunların en başında enerji masrafını azaltması gelmektedir. Kışın özellikle evlerde ve arabalarda soğuğun içeriye girmesini önleyerek ortamın sıcak kalmasını sağlar. Yazın ise hava ne kadar güneşli olursa olsun içeriye güneşin girmesini önleyerek ortamı serin tutar.

Güneş Önleyici Cam Filmi

Güneş önleyici cam filmi uygulamaları genel itibariyle güneşten korunmak ve şık bir görünüm elde etmek için tercih edilirler. Bu kapsamda firmamız da güneş ışınlarını kontrol eden bir cam filmi uygulaması gerçekleştirmektedir. Bu cam filmi sayesinde sizi rahatsız eden cam filmi uygulamalarından kurtulacağınız gibi daha birçok fayda da elde edebileceksiniz. O halde ayrıntıları beraber inceleyelim.

Zararlı Güneş Işınlarından Koruma

Firmamızın uygulamış olduğu cam filmleri kalınlıklarına ve türüne göre güneş ışınlarını geçirmemektedir. Bu sayede bulunduğunuz ortam ferah ve aydınlık olmasına rağmen sizlere herhangi bir güneş ışını zarar vermemektedir. Özellikle sıcak memleketlerde ve yaz aylarında bu uygulama hayat kurtaran bir niteliğe sahip olmaktadır. Ayrıca cildinizde zararlı güneş ışınları nedeniyle oluşabilecek sorunlara karşı da önlem alınmış olmaktadır.

Sıcak memleketlerde ve aylarda dışarıdan gelen güneş ışını adeta bir külfet olmaktadır. İçerideki ortamın dışarıdan daha sıcak olmasına neden olan bu güneş ışınlarını önlemek için güneşi engelleyen cam filmi kullanmak en doğru seçim olmaktadır. Bu sayede içerideki havayı serinletmek için ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Böylelikle ekstra harcamalardan da tasarruf edeceğinizi rahatlıkla ifade edebiliriz.

Güneş ışınlarının içeride yer alan mobilyalara ve diğer eşyalarınıza zarar vermesinin önüne de böylelikle geçilmektedir. Ayrıca güneşe karşı dayanıklı olan bu cam filmlerinde herhangi bir renk solması da yaşanmayacaktır. Bu sayede dışarıya karşı da güzel bir görüntü vermek mümkün olacaktır.

Bunların haricinde güneş ışınlarının içerideki ortamı aşırı derecede aydınlatması sonrasında yansımaların oluşması da önlenecektir. Bu yansımalar göz sağlığınız için de ciddi bir tehdit unsuru olmaktadır.

İşte sizler de tüm bu avantajları elde etmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunacağız.

Üstelik güneş önleyici cam filmi fiyatları firmamız tarafından piyasa fiyatlarının altında sizlere sunulmaktadır. Bu sayede sizler de cebinizi zorlamayacak ve en kaliteli hizmeti elde edebileceksiniz. O halde daha da vakit kaybetmeden sizler de sitemizde yer alan numaralarımızdan bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yazar
Tarih
İncelenen Makale
Güneşi Geçirmeyen Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
14 Eylül 2018
213 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN