0 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Cam Filmcisi

İstanbul Cam Filmcisi

İstanbul Cam Filmcisi

İstanbul cam filmcisi Kurumsal firmamız siz değerli müşterilerimize, kaliteli ve zamana meydan okuyan bir İstanbul cam filmi hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Cam Filmi Firması Hizmeti

Cam film hizmetimiz, güneş ışığını yüzeyinden yansıtarak ya da renkli bir cam filmden söz ediyorsak güneş ışığını emerek, uygulandığı yaşam alanının güneş ışığının zararlı etkilerinden ve ısısından kurtulmasını sağlayarak bu ortamların yaşam kalitesini ve estetik görünüşünü arttıran kurumsal hizmetimizdir.

Cam Film Hizmetimizin Avantajları  

Cam film hizmetimiz müşterilerimiz tarafından, kullanım kolaylığı ve amaçları bakımından çok fazla tercih edilen bir kurumsal hizmetimizdir. Cam film hizmetimizin avantajları arasında aşağıdaki avantajlar yer almaktadır:

  • Güneşin zararlı ışınlarını azaltması evinizin özellikle yaz ayları serin olmasını sağlar.
  • Ev dekorasyonlarınızın ve mobilyalarınızın çok daha uzun süre ilk günkü renklerini ve dokusunu korumasını sağlar.
  • Cam film uygulaması ile dışarıdan kaplanan alan görünmezken, siz dışarıyı görebilir, manzaranızı koruyabilirsiniz. Bu şekilde özel alanlarınızı ve iş yerinizdeki çalışmalarınızın mahremiyetini koruyarak güvence altına alırsınız.
İstanbul Cam Filmi Kaplama
  • Güneşin ışınlarının zararlı etkenlerini azaltarak, bu ışınların girişini engelleyen bir yapıya sahiptir.
  • Özellikle işyerlerinde cam film kaplama uygulamasına yer verilmesi, parlayan monitör ve ekranlardan kurtulmanızı ve dolayısıyla işyerinizde çalışma verimliliğinizin artmasını ve göz sağlığınızın korunmasını sağlar.
  • Cam film kaplanan alanlar, evinizin ya da işyerinizin çok daha şık ve estetik bir görünüme sahip olmasını sağlar.
Cam Filmi Nasıl Kaplıyoruz?

Cam film kaplarken, kurumsal firmamızın deneyimli ve güler yüzlü elemanları aşağıdaki adımları izlemektedir:

  1. Yüzeyin İncelenmesi: Öncelikle cam film kaplanacak yüzeyler incelenir ve onları tam anlamıyla kaplayacak filmler, istenen şekilde kesilerek kaplama işlemine hazırlanır.
  2. Yüzeyin Hazırlanması: Cam film uygulamasında şüphesiz en önemli olan şey yüzeyin ıslatılması’dır. Bu ıslatma işlemini cam filmi yüzeye yapıştırmamızı sağlayacak şekilde özel solüsyonlar yardımıyla gerçekleştirerek, yüzeyi kaplama işlemine hazırlarız.
  3. Yapıştırma: Yüzeyin uygun solüsyonlarla ıslatılmasının ardından cam film, yüzeyde hava kabarcığı ve boşluk kalmayacak şekilde yüzeye yapıştırılır.
  4. Koruyucu Tabakayı Çıkarma: Cama cam filmi uyguladıktan sonra, cam filmin koruyucu kısmını dikkatli bir şekilde yüzeyden ayırarak cam filmi kullanıma hazır hale getiriyoruz.
İstanbul Cam Filmi Fiyatları

Firmamızın cam filmi fiyatı istediğiniz hizmete ve cam film uygulanacak alana göre değişiklik gösteren fiyatlardan oluşmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.

 

 

Yazar
Tarih
İncelenen Makale
İstanbul Cam Filmcisi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
14 Eylül 2018
180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN